Działamy na rynku reklamy od 1999 roku:

rozwijamy się, wywiązujemy ze zobowiązań, nie tracimy stałych i ciągle zyskujemy nowych klientów. Swoją dobrą sławę agencja zawdzięcza zgranemu, profesjonalnemu i gotowemu na wszystko zespołowi. Współpracują z nami zarówno małe jak i duże firmy.

GRAFIX to elastyczna firma reklamowo-usługowa, która bierze pod uwagę sugestie klienta, ale potrafi również wskazać nowe, ciekawe rozwiązania. Naszą współpracę staramy się oprzeć na lojalności i wzajemnym zaufaniu, co potwierdza wieloletnia, owocna współpraca z klientami. Z naszej strony proponujemy profesjonalizm, terminowość, entuzjazm i świeże, niepowtarzalne pomysły. Zależy nam na Państwa satysfakcji.

Współpraca z GRAFIX-em to pewność zamierzonego efektu. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi reklamowej od projektu - poprzez realizację - do produktu finalnego. Wraz ze zwiększającymi się potrzebami naszych Klientów stopniowo poszerzamy zakres oferowanych usług i obecnie możemy zaproponować Państwu ciekawą i skuteczną formę reklamy. Chcielibyśmy, aby nasi Klienci docenili korzyści wynikające z kompleksowej obsługi w jednym miejscu. Z równym zapałem zajmujemy się niewielkimi zleceniami, jak i kompleksową obsługą reklamową.

Jeżeli stwierdzisz, że nikt nie jest w stanie zrealizować Twoich pomysłów - ZADZWOŃ DO NAS.

Jesteśmy specjalistami od trudnych tematów...